تولید محتوا به زبان انگلیسی, تولید محتوا به زبان انگلیسی

تولید محتوا به زبان انگلیسی چیست؟ چه فوایدی دارد؟ اصلا به چه کار می‌آید؟ بیایید کمی بررسی کنیم.

اگر شما هم از جستجوگران هر روزه گوگل برای مشکلات و سوالات خود هستید، حتما بسیاری از این مسائل را با کمک نتایج جستجو که دکتر گوگل برای شما جمع آوری می‌کند، حل می‌کنید.

حال اگر کمی هم به زبان انگلیسی مسلط باشید، جاه طلبی شما حتما فراتر از این‌ها خواهد رفت و به منابع فارسی اکتفاء نکرده و به دنبال جواب سوالات خود در وب‌سایت‌های انگلیسی زبان می‌گردید.

برای مثال، ممکن است شما به دنبال جواب سوال خود در زمینه نحوه افزایش بازدید از طریق موتورهای جستجو با تولید محتوا باشید.

نه اینکه منابع فارسی محتوای خوبی نداشته باشند، نه! اما ممکن است شما به دنبال جدیدترین متودها و روش‌ها برای انجام این کار باشید و خوب از آنجایی که متاسفانه بسیاری از منابع فارسی، تولید محتوا نمی‌کنند و صرفا ترجمه می‌کنند (و یقینا هیچوقت در نسخه ترجمه، حق مطلب به کیفیت مقاله اصلی ادا نمی‌شود)، ترجیح شما این است که مقاله اصلی را بخوانید.

به دنبال تولید محتوای با کیفیت برای وبسایت یا اینستاگرام خود هستید؟ لایوتایپ محتوایی با کیفیت، سئو شده و هدفمند برای شما تولید خواهد کرد. با ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان همین الان تماس بگیرید

این گونه تولیدات محتوایی حتی اگر از نظر موتورهای جستجوگر یک محتوای بهینه شده باشند، اما فاقد هیچ گونه ارزش خاصی برای مخاطبان هستند.

سرتان را درد نیاوریم، به گوگل می‌روید و به عنوان مثال عبارت زیر را جستجو می‌کنید:

How to increase traffic through content marketing

به به! چه سایت‌های خوب و پر محتوایی! پر از آموزش‌های رایگان و راه‌ها و روش‌های بسیار زیاد!

اما زمانی که تعدادی از این وب‌سایت‌ها را باز کرده و محتوای آنها را کمی مرور کنید، متوجه می‌شوید که بسیاری از آنها توسط کسانی مدیریت می‌شوند که حتی زبان اصلی خودشان انگلیسی نیست! بعضی عبارات اشکالات گرامری داشته و بعضی‌ها هم اصلا قابل فهم نیست و به درستی جایگذاری نشده.

تازه، این مشکل، مشکل بزرگی نیست، مشکل بزرگتر آنجاست که بسیاری از این محتواها واقعا محتوای جدیدی نیستند. بسیاری از آنها به مواردی مشابه اشاره می‌کنند و به قول خودمان، چیز جدیدی برای ارائه ندارند.

بنابراین به سادگی می‌توان این نتیجه را گرفت که حتی در زبان انگلیسی هم مثل زبان فارسی، مقالات تولید شده دارای محتوای تکراری هستند و به قولی، یونیک نیستند.

اما چرا این مشکل اصلا وجود دارد؟ آیا واقعا نمی‌توان محتوای جدیدی نوشت؟ نمی‌توان یونیک بود؟! چگونه تفاوت را میان محتوای خودمان با بقیه وب‌سایت‌ها ایجاد کنیم؟

این مشکل از آنجایی پیدا می‌شود که برای نوشتن مقالات، تولید کنندگان محتوا قبل از دست به کیبورد شدن، به سراغ گوگل می‌روند. بله! دقیقا مشکل از خود گوگل شروع می‌شود!

نویسندگان وب‌سایت‌ها در نخستین قدم برای نوشتن مقاله، عبارت یا کلمه کلیدی مورد نظر را در گوگل جستجو می‌کنند، هر نتیجه‌ای که آمد باز کرده و محتوای آنها را می‌خوانند و حالا با سلیقه خودشان یکبار دیگر موضوع را بررسی کرده و از نو می‌نویسند. و اینگونه است که محتواهایی که می‌بینید، قلباً یکی هستند.

اما راه حل آن چیست؟ راه حل این است که برای تولید محتوا به زبان انگلیسی، نتایج جستجو را تنها با هدف تحلیل رقبا بررسی کنیم، نه با هدف کپی برداری از ایده‌ها.

چگونه تولید محتوا به زبان انگلیسی کنیم؟

برای تولید محتوا به زبان انگلیسی در هر زمینه‌ای، ابتدا باید خود شما دید خوبی نسبت به آن زمینه تخصصی داشته باشید. رقبای خود را تحلیل کنید، کلمات کلیدی را بررسی کرده و سپس با خلاقیت خودتان و نوآوری که در وجودتان هست، تولید محتوای انگلیسی کنید.

تولید محتوا به زبان انگلیسی برای اهداف خاصی می‌تواند انجام گیرد.

به عنوان مثال، شما صاحب یک آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری هستید. خوب، یقینا کسی که زبان اصلی و مادری او فارسی نیست، و قصد گردشگری در ایران و بازدید از تخت جمشید را دارد، در گوگل این عبارت را جستجو نمی‌کند:

تور گردشگری و بازدید از تخت جمشید

اما به احتمال بسیار زیاد، این مورد را جستجو خواهد کرد:

How to visit Persepolis

یا شاید به این شکل:

Travel to Iran – Persepolis

بنابراین، شما با تولید محتوای خوب و داشتن صفحه‌ای با محتوای قدرتمند در این زمینه و با تمرکز بر روی این کلمات کلیدی، می‌توانید بسیاری از این جستجوگران را در نهایت مشتری آژانس خود کنید!

تولید محتوا به زبان انگلیسی اگر به خوبی و با دقت و نوآوری انجام گیرد، می‌تواند در رشد کسب‌وکار شما تاثیر بسیار مثبتی گذاشته و باعث بیشتر دیده شدن شما شود.

لایوتایپ با داشتن سالها تجربه در زمینه تولید محتوا به زبان انگلیسی، امروزه توانمندی تولید محتوا به زبان انگلیسی برای هر نوع تخصص و زمینه‌ای را دارد. پیشنهاد می‌کنیم همین حالا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

مطالب مشابه

    ارسال دیدگاه